Kategoria: produkcja

Inżynier procesu

Miejsce pracy: Krosno (Polska)
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Poziom stanowiska: Specjalista
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Nie
Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie
Firma ta posiada jeden z najnowocześniejszych zakładów przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce. Jest to kluczowy dostawca dla branży: - motoryzacyjnej, - elektronicznej, - AGD, - kosmetycznej, - meblarskiej. Pracując w tej firmie masz możliwość rozwoju zawodowego w jednej z najlepiej prosperujących firm na rynku krośnieńskim.

Stanowisko : Inżynier procesu

Miejsce pracy: Krosno

Opis stanowiska:

  • planowanie, wdrażanie i rozwijanie procesów chemicznych
  • nadzór nad procesem produkcji - realizacja planów i celów produkcyjnych
  • koordynowanie procesu produkcji pod kątem zgodności z zasadami technologicznymi i jakością
  • opracowanie i nadzór nad dokumentacją procesową (PK, PFMEA), przygotowanie raportów i wyciąganie na ich podstawie wniosków
  • analiza niezgodności , podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • wdrażanie własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • ścisła współpraca z działem rozwoju i konstrukcyjnym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne ( preferowany kierunek inżynierii chemicznej, procesowej lub technologii chemicznej)
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej
  • język angielski umożliwiający swobodną komunikację
  • praktyczne doświadczenie w implementowaniu nowych technologii, prowadzeniu projektów
  • analityczne podejście do problemu
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio u naszego Klienta
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • pełen pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376