Kategoria: produkcja

Elektryk stacji prób

Miejsce pracy: Mikołów (Polska)
Wynagrodzenie: Uzależnione od umiejętności i doświadczenia
Doświadczenie: 1-3 lata
Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Tak
Dodatkowe benefity: Dodatkowe benefity: możliwość skorzystania z karty Mulisport oraz pakietu medycznego
Firma, dla której rekrutujemy, zajmuje się produkcją transformatorów. Jest to firma międzynarodowa, która stawia na rozwój umiejętności pracowników oraz udoskonalanie procesu produkcji. Dzięki pracy w tej firmie masz szansę na zdobycie stabilnego zatrudnienia oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy:

  • Umowę od pierwszego dnia pracy (pierwsza umowa na 3m-ce, kolejna na pół roku bądź rok)
  • Wynagrodzenie miesięczne uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Stałą premię miesięczną: 300zł - 600zł brutto (wypłacaną już od 2miesiąca pracy)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Dodatkowe premie za efektywność i zaangażowanie
  • Wdrożenie stanowiskowe

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie o kierunku elektrycznym
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Świadectwo Kwalifikacji G1 E wraz z pomiarami
  • Podstawy znajomości rysunku technicznego
  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość obsługi komputera
  • Mile widziane uprawnienia na suwnice bądź wózki widłowe

Twoje zadania:

  • Wykonywanie pomiarów wstępnych transformatorów - pomiary za pomocą dostępnych przyrządów pomiarowych
  • Kontrola wyposażenia, odbiory jakościowe
  • Obsługa pulpitu pomiarowego
  • Czytanie dokumentacji jakościowej oraz tworzenie dokumentów po wykonanej kontroli jakości

KRAZ nr 24376