Kategoria: technika i inżynieria

Elektromonter budowy stanowisk i linii automatycznych

Miejsce pracy: Sosnowiec (Polska)
Wynagrodzenie: Uzależnione od umiejętności i doświadczenia
Doświadczenie: 1-3 lata
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Nie
Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, dofinansowanie szkoleń
Firma, dla której prowadzimy proces rekrutacji zajmuje się projektowaniem oraz budową maszyn i linii produkcyjnych. Firma utworzona przez grupę osób o podobnych celach i marzeniach, która ma na celu oferowanie najwyższej jakości usług. Dzięki pracy w tej firmie masz szansę na rozwój umiejętności, możliwość zdobycia stabilnego zatrudnienia oraz współpracę z ekspertami z zakresu automatyki, pneumatyki i mechaniki.

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
  • Umowę o pracę bezpośrednio z firmą Naszego klienta (pierwsza umowa na 3m-ce okresu próbnego, kolejna być może już na czas nieokreślony)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Rozbudowany system premiowy (premia miesięczna, premia uznaniowa za zaangażowanie, premie świąteczne)
  • Pracę w nowoczesnej organizacji, która daje możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju umiejętności
  • Benefity pozapłacowe (dofinansowanie karty Multisport, dofinansowanie kursów i szkoleń, ubezpieczenie na życie)
  • Wdrożenie stanowiskowe

Nasze wymagania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektryki i mechaniki
  • Umiejętność czytania schematów technicznych, w tym elektrycznych, pneumatycznych
  • Zdolności manualne, w tym umiejętność montowania/ skręcania elementów, podpinania kabli elektrycznych
  • Sumienność, dokładność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Chęć rozwoju swoich umiejętności

Twoje obowiązki:

  • Składanie, skręcanie i montaż elementów stanowisk i linii produkcyjnych na podstawie schematów komputerowych
  • Podłączanie czujników, rozprowadzanie kabli elektrycznych
  • Prefabrykacja szaf sterowniczych
  • Uruchamianie i testy produkcyjne u klienta

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376