Kategoria: inne

Dyrektor Personalny

Miejsce pracy: Legnica (Polska)
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Poziom stanowiska: Menadżer
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Nie

ABALONE POLAND - Agencja Rekrutacyjna - NR CERTYFIKATU 24376

dla swojego Klienta, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

DYREKTOR PERSONALNY

Miejsce pracy: Legnica

 Twoje zadania:

  • odpowiedzialność za rozwijanie i realizację strategii firmy w zakresie polityki personalnej
  • szczególna dbałość w zakresie implementacji nowych przepisów w podległym obszarze firmy przy wsparciu prawnika
  • ścisła współpraca z Zarządem, w tym bieżące przekazywanie informacji o sposobie wdrażania rozwiązań i realizacji poszczególnych działań
  • współpraca z kierownikami działów HR, płac, kadr, handlowego i innych
  • nadzór nad polityką płacową firmy, monitorowanie standardów rynkowych
  • aktywny udział w procesach rekrutacyjnych na topowe stanowiska w organizacji, nadzór nad całością procesów rekrutacyjnych w firmie
  • dobór optymalnych narzędzi wykorzystywanych do oceny pracowniczej
  • współudział w opracowywaniu systemów premiowych
  • mile widziane doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu polityki EB oraz procesów onboardingu i offboardingu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ZZL, Prawo, Prawo i Administracja, Psychologia, Socjologia)
  • min. 12 letnie doświadczenie zawodowe, w tym min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku Manager HR/ HR Generalist/ HR Business Partner/ Dyrektor Personalny lub pokrewne
  • praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy i wyznaczania priorytetów
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • podejmowanie inicjatywy i dynamika w działaniu
  • asertywność, umiejętność budowania relacji biznesowych i partnerskiej współpracy
  • praktyczna znajomość programu Office i programów kadrowych
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • premię roczną uzależnioną od realizacji celów i premie uznaniowe
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer)
  • benefity pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.