Kategoria: budownictwo, produkcja

Dyrektor Handlowy

Miejsce pracy: Tarnów (Polska)
Forma zatrudnienia: umowa B2B

Poziom stanowiska: Menadżer
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Nie
Najważniejszą wartością w tej organizacji są ludzie, co potwierdza zdobycie jednego z czołowych miejsc firmy naszego Klienta na liście Poland’s Best Employers w 2021. Nie bez znaczenia są również liczne nagrody przyznawane w plebiscytach konsumenckich. Poszukujemy kogoś kto ma doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i wniesie do organizacji nową, dużą wartość.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia
  • Premie miesięczne/ kwartalne
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer)
  • Elastyczny czas pracy

Twoje zadania:

  • Zarządzanie Działem Handlowym firmy i podległymi działami sprzedażowymi ( struktura rozproszona)
  • Ścisła współpraca z Zarządem
  • Opracowywanie strategii i planów sprzedaży produktów
  • Skuteczna realizacja i współtworzenie polityki asortymentowej, cenowej i dystrybucyjnej Spółki w celu zapewnienia realizacji założonej rentowności grup produktowych (branża budowlana)
  • Inicjowanie działań mających na celu maksymalizację wyników sprzedaży w zakresie działań handlowych i w procesie planowania produkcji
  • Nadzór i egzekwowanie terminowości realizacji zamówień złożonych przez klientów oraz nadzór nad terminowością realizacji dostaw materiałów na inwestycje, odpowiedzialność za opóźnienia w dostawach
  • Udział w rozmowach handlowych z kluczowymi klientami, prowadzenie negocjacji, budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi ( sieci hurtowni budowlanych, deweloperzy, firmy z branży budowlanej )
  • Reprezentowanie firmy we wszystkich aspektach handlowych

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku w dziale sprzedaży
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii handlowej oraz jej realizacji
  • Umiejętność zarządzania procesem sprzedaży i oferowania
  • Efektywne budowanie oraz zarządzanie zespołem handlowym
  • Aktywne prawo jazdy kategorii B
  • Bardzo dobra znajomość pakietu office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

KRAZ nr 24376