Kategoria: sprzedaż

Dyrektor Handlowy

Miejsce pracy: Wadowice (Polska)
Wynagrodzenie: 11000
Doświadczenie: powyżej 5 lat
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Poziom stanowiska: Menadżer
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Nie
Dodatkowe benefity: możliwość korzystania z kary Mulisport oraz ubezpieczenia, samochód służbowy
Dla firmy o stabilnej pozycji na rynku zajmującej się projektowaniem oraz produkcją asortymentu z dziedziny hydrauliki siłowej dla wszystkich gałęzi przemysłu poszukujemy Dyrektora Handlowego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia
  • Premię kwartalną, roczną oraz uznaniową
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży hydrauliki siłowej o zasięgu międzynarodowym
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer)
  • Benefity pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

Twoje zadania:

  • Rozwój działu handlowego poprzez zarządzanie zespołem oraz pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi
  • Pozyskiwanie nowych rynków zbytu
  • Prowadzenie rozmów z kluczowymi klientami firmy
  • Opracowywanie strategii sprzedaży w tym m.in. ustalanie celów działu, ustalanie budżetów sprzedaży
  • Ścisła współpraca z Zarządem, w tym bieżące przekazywanie informacji o sposobie wdrażania rozwiązań i realizacji poszczególnych działań
  • Współpraca z managerami innych działów
  • Monitorowanie rynku i konkurencji oraz rekomendacja działań zgodnych z trendami

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku w dziale sprzedaży w firmie dostarczającej komponenty dla przemysłu
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii handlowej oraz jej realizacji
  • Umiejętność zarządzania procesem sprzedaży i oferowania
  • Efektywne budowanie oraz zarządzanie zespołem handlowym
  • Aktywne prawo jazdy kategorii B
  • Bardzo dobra znajomość pakietu office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych