Kategoria: produkcja

Dyrektor ds. eksportu

Miejsce pracy: Dębica
Wynagrodzenie: 10 000
Doświadczenie: powyżej 5 lat
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Poziom stanowiska: Menadżer
Rodzaj pracy: praca w systemie hybrydowym
Praca zmianowa: Nie
Podejmując się pracy na tym stanowisku, możesz liczyć na wiele ciekawych wyzwań zawodowych. Będziesz miał/a okazję wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe i jednocześnie poszerzać swoje horyzonty. To praca z kompetentnym zespołem, pełnym pasji do podejmowanych działań. Jesteś gotowa/y na zmiany?

DYREKTOR DS. EKSPORTU

Miejsce pracy: okolice Dębicy

Twoje zadania:

  • Tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju sieci sprzedaży na rynkach eksportowych
  • Odpowiedzialność za planowanie i realizację budżetu sprzedaży
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami
  • Tworzenie wartościowych i ilościowych planów sprzedaży
  • Analiza rynku i obserwacja zachowań konkurencji
  • Gromadzenie danych i analiz dotyczących rynku sprzedaży produktów marki
  • Reprezentowanie firmy na targach oraz imprezach branżowych
  • Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem sprzedaży e- commerce oraz Dyrektorem rozwoju produktu

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (w branży sportowej)
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Aktywne prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale handlowym w firmach produkcyjnych

Oferujemy:

  • Preferowane zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia
  • Premię uzależnioną od osiągniętych wyników
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży sportowej
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, laptop)
  • Możliwość pracy zdalnej min. 1 dzień w tygodniu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

ABALONE POLAND - Agencja Zatrudnienia - NR CERTYFIKATU 24376