Kategoria: administracja biurowa

Asystent/ka Prezesa

Miejsce pracy: Mikołów (Polska)
Wynagrodzenie: 2500-2900 zł netto
Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Nie
Dodatkowe benefity: możliwość skorzystania z kary Mulisport oraz pakietu medycznego
Firma, dla której rekrutujemy, zajmuje się produkcją transformatorów. Jest to firma międzynarodowa, która stawia na rozwój umiejętności pracowników oraz udoskonalanie procesu produkcji. Dzięki pracy w tej firmie masz szansę na zdobycie stabilnego zatrudnienia oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Stabilna pracę
  • Przyjazną i wspierającą atmosferę w miejscu pracy
  • Możliwość rozwoju

Twoje zadania:

  • Aktywne wsparcie Prezesa, organizacja i prowadzenie kalendarza spotkań,
  • Współpraca z różnymi działami firmy
  • Komunikacja z kontrahentami zewnętrznymi i wewnątrz firmy
  • Przygotowanie notatek i materiałów na spotkania
  • Tworzenie, tłumaczenie prezentacji
  • Inne prace zlecone

Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office ze szczególnym uwzględnieniem PowerPoint
  • Dyspozycyjność
  • Pro aktywność, odpowiedzialność i dobra organizacja czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B