Kategoria: administracja biurowa

Asystent Inżyniera Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa (Polska)
Wynagrodzenie: 2800zł netto - do negocjacji
Doświadczenie: min. rok
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Poziom stanowiska: Pracownik
Rodzaj pracy: praca stacjonarna
Praca zmianowa: Nie
Benefity: prywatna opieka medyczna
Firma, dla której prowadzimy proces rekrutacji jest firmą z kapitałem niemieckim, obecną na rynku polskim od 2001 roku. Zajmuje się sprzedażą przyrządów kontrolno-pomiarowych stosowanych w wielu gałęziach gospodarki.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą (pierwsza umowa na okres próbny 3miesięczny)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00
  • Wynagrodzenie miesięczne 3900zł brutto
  • Rodzinny pakiet medyczny Medicover Premium
  • Pracę w zgranym i pomocnym zespole
  • Dobry dojazd do pracy komunikacją miejską (tramwaj, autobus, metro)
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i nowych umiejętności

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność wystawiania faktur i pozostałych dokumentów niezbędnych w procesie sprzedaży
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. A2 - niezbędna do kontaktów z fabryką w Niemczech i zagranicznymi klientami firmy
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z klientami
  • Mile widziana znajomość programu magazynowo - księgowego
  • Chęć nawiązania długofalowej współpracy
  • Dobra organizacja pracy i Systematyczność
  • Wysoka kultura osobista

Twoje zadania:

  • Przyjmowanie i kontrola dostaw towarów przychodzących na magazyn
  • Wprowadzanie danych do systemu magazynowo - księgowego RAKS
  • Wystawianie faktur sprzedaży dla klientów
  • Koordynacja procesu sprzedaży
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej przepływu towarów w firmie i jej kompletowanie do celów księgowych
  • Sporządzanie zestawień comiesięcznych
  • Kontakt z dostawcami w celu usprawnienia procesu dostaw towarów
  • Nadzorowanie terminowego regulowania należności przez klientów
  • Wykonywanie innych czynności związanych z bieżącą pracą firmy

KRAZ nr 24376