Zakupowiec / Commodity Buyer

Krosno
umowa o pracę
obsługa klienta i telemarketing

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

dla swojego klienta poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

ZAKUPOWIEC / COMMODITY BUYER

Miejsce pracy: Krosno

 Główne zadania na tym stanowisku:

  • Współtworzenie i realizowanie strategii zakupowej firmy
  • Przeprowadzanie procesu negocjacji warunków handlowych
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi dostawcami na rynku polskim i zagranicznym
  • Optymalizacja procesów zamówień

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub ekonomicznym
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku polskim i zagranicznym
  • Wynagrodzenie dla doświadczonych zakupowców do 10000 zł. brutto
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w strukturach firmy
  • Ciekawe wyzwania zawodowe
  • Bogaty pakiet benefitów (  opieka medyczna, bilety na wydarzenia kulturalno-sportowe, kolonie dla dzieci, paczki świąteczne, dodatkowe świadczenia socjalne )

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.