Technik Utrzymania Ruchu

Stalowa Wola (Polska)
umowa o pracę
produkcja

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

dla swojego klienta poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: okolice Stalowej Woli

 Główne zadania na tym stanowisku:

  • monitorowanie sprawności maszyn oraz nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem infrastruktury urządzeń na terenie zakładu;
  • bieżąca kontrola stanu technicznego, analiza przyczyn awarii, czynny udział w usuwaniu awarii i konserwacji infrastruktury zgodnie z harmonogramem;
  • minimalizowanie ryzyka nieplanowanych przestojów poprzez odpowiednią organizację pracy działu UR, monitorowanie i bieżące raportowanie działań w dziale UR, rozliczanie działu z efektywności pracy, realizacja budżetu działu;
  • rozwój, optymalizacja i implementacja nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu Total Productive Maintenance (TPM), współpraca z działem produkcji w zakresie poprawy wydajności;
  • współpraca zewnętrznymi firmami serwisowymi, w tym prowadzenie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań;
  • zamawianie i nadzór nad gospodarką narzędzi oraz części zamiennych, optymalizacja stanów magazynowych;
  • nadzór nad elektronarzędziami oraz narzędziami podręcznymi wyposażenia stanowisk produkcyjnych oraz ślusarni, koordynacja prac ślusarni.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane w specjalizacji automatyk / mechatronik
  • min. roczne doświadczenie w dziale utrzymania ruchu jako automatyk w firmie produkcyjnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1
  • znajomość zagadnień z obszaru elektryki, pneumatyki i automatyki, umiejętność analizy schematów elektrycznych
  • uprawnienia SEP do 1Kv
  • znajomość MS Office/Excel
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne
  • zdolność analitycznego myślenia
  • odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie

Mile widziane:

  • programowanie sterowników PLC
  • komunikatywna znajomość języka włoskiego
  • znajomość maszyn CNC
  • znajomość maszyn wykorzystywanych w procesie produkcji w branży stolarki budowlanej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania z nowoczesnym parkiem maszynowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • pracę na dwie zmiany od poniedziałku do piątku
  • stanowisko pracy z możliwością implementowania sprawdzonych rozwiązań w obszarze rozwoju działu UR
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • rabaty na wyroby firmowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.