Sprzedawca / Pracownik piekarni

Niemcy (Niemcy)
praca za granicą
inne

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

Poszukuje osób do pracy na stanowisku:

SPRZEDAWCA/ PRACOWNIK PIEKARNI

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Drezna

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z polską agencją
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym (6.00-13.30, 13.30-20.00)
  • Wynagrodzenie: 11,00€ brutto/ h + premia uznaniowa uzależniona od sprzedaży
  • Możliwość nadgodzin
  • Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie (opłacane przez pracodawcę)
  • Częściowy zwrot kosztów dojazdów i zjazdów
  • Badania lekarskie i szkolenie BHP zapewnione przed wyjazdem

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów (pieczywo, torty, ciasta)
  • Obsługa klientów
  • Obsługa kasy (komputerowej dotykowej)
  • Obsługa krajalnicy do pieczywa i ekspresu do kawy

Nasze oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym (B1)
  • Książeczka sanepidowska
  • Dyspozycyjność na min. 6 m-cy
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowska 126, 00-008 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.