Specjalista ds. Rekrutacji

Rzeszów (Polska)
umowa o pracę
usługi

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego i agencją pracy zajmującą się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, specjalistyczne w obszarach przemysłu, logistyki, sprzedaży i administracji. Dzielimy się z klientami fachową wiedzą o rynku pracy. Działamy na rynku polskim i europejskim.

Abalone Poland jest częścią Abalone Group działającej na rynkach europejskich od ponad 30 lat. W Polsce jesteśmy małym zespołem i dzięki temu mamy dużą elastyczność działania. Szybko podejmujemy decyzje w pełni koncentrując się na utrzymaniu najwyższej jakości naszych usług dostarczanych do klientów i kandydatów poszukujących pracy.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do naszego oddziału w Rzeszowie na stanowisko :

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

  • samodzielne organizowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych, obejmujących różne szczeble zarządzania w organizacjach
  • stała analiza rynku pracy pod kątem dotarcia do potencjalnych kandydatów w tym badanie branż i firm
  • rozwój relacji z klientami oraz z pracownikami oddelegowanymi do naszych klientów
  • aktywne wykorzystywanie narzędzi wspierających proces rekrutacyjny ( portale branżowe, social media, testy kompetencyjne)
  • współorganizowanie wszelkich działań i inicjatyw z zakresu Employer Branding

Profil kandydata:

  • 3 letnie praktyczne doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • samodzielność i kreatywność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • elastyczność i umiejętność analitycznego podejścia do sytuacji wymagających niestandardowego
  • działania
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • prawo jazdy kat b

Warunki oferty:

  • samodzielne stanowisko i przestrzeń do kreatywnego działania
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wsparcie doświadczonych osób z zespołu
  • przyjazną atmosferę i otwarta komunikacje
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju w firmie o zasięgu europejskim
  • opieka medyczna, karta sportowa

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.