Specjalista ds. marketingu i e commerce

Łańcut
umowa o pracę
reklama i marketing

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

Poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I E-COMMERCE

Miejsce pracy:Łańcut

Twoje zadania:

  • prowadzenie działań związanych z implementacją strategii marketingowej
  • kreowanie kampanii reklamowych Facebook Ads
  • zarządzanie i aktualizacja treści na stronach www i w mediach społecznościowych, w tym redagowanie i monitorowanie treści w sieci pod kątem SEO z dbałością o spójność wizerunku firmy
  • tworzenie contentu marketingowego na strony internetowe
  • współtworzenie strategii komunikacji dla aktualnych i nowych linii produktowych
  • współpraca z influenserami i rozwój społeczności w social media
  • organizacja oraz koncepcyjne przygotowanie sesji zdjęciowych
  • marketingowe wsparcie w obsłudze sprzedaży e-commerce
  • analiza efektywności i stały monitoring prowadzonych działań

Nasze oczekiwania:

  • minimum roczne doświadczenie w obszarze marketingu
  • bardzo dobra znajomość narzędzi social media i najnowszych trendów w obszarze e-marketingu
  • biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • praktyczna znajomość zasad wykorzystywania narzędzi PR i marketingu mix
  • umiejętność łatwego i sprawnego pisania tekstów
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • duża samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • mile widziana komunikatywna znajomość j.angielskiego

Warunki oferty:

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • stabilna praca w prężnie rozwijającej się firmie
  • pakiet ubezpieczeń
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz zdobywania nowych doświadczeń
  • wsparcie i wew. szkolenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.