Specjalista ds. kontroli jakości

Mikołów (Polska)
umowa o pracę tymczasową
produkcja

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

Poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI

Miejsce pracy: Mikołów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym
  • Wynagrodzenie miesięczne w kwocie 3500-4500zł brutto
  • Premię miesięczną w wysokości 300-600 zł brutto (wypłacana od 2 m-ca pracy)
  • Wdrożenie i szkolenie stanowiskowe
  • Możliwość dołączenia do stałej ekipy pracodawcy

Twoje zadania:

  • Kontrola jakości wyrobów gotowych
  • Wykonywanie wstępnych pomiarów transformatorów za pomocą dostępnych narzędzi pomiarowych
  • Czytanie i tworzenie dokumentacji jakościowej
  • Podejmowanie działań prewencyjnych oraz korygujących

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie o kierunku elektrycznym lub mechanicznym (lub kierunki pokrewne)
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Podstawy znajomości rysunku technicznego
  • Znajomość narzędzi pomiarowych
  • Chęć do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość obsługi komputera

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.