Specjalista ds. gospodarki magazynowej

Warszawa (Polska)
umowa o pracę
magazynowanie i dystrybucja

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

Poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. GOSPODARKI MAGAZYNOWEJ

Miejsce pracy: Warszawa, Białołęka

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę
  • Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku (8.30-16.30)
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Premię roczną
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

Twoje zadania:

  • Logistyka stanów magazynowych – planowanie zakupów i składanie zamówień do dostawców i producentów
  • Raportowanie planów zakupów do dostawców
  • Przygotowywanie dokumentacji i uczestnictwo w inwentaryzacji stanów magazynowych
  • Selekcja i niszczenie niepełnowartościowych stanów magazynowych
  • Kalkulacja kosztów towaru i wprowadzanie towaru na magazyn (program WAPRO MAG)
  • Koordynacja importu produktów, śledzenie regulacji prawnych
  • Kontakty z urzędami państwowymi
  • Negocjowanie umów i współpraca z firmami kurierskimi
  • Raportowanie na temat sprowadzonych opakowań (opłata produktowa) i dostaw wewnątrzwspólnotowych (Intrastat)

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe logistyczne
  • Doświadczenie w logistyce min. 3lata
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie – kontakty z dostawcami zagranicznymi
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane kursy kierunkowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.