Pracownik piekarni

Milicz (Polska)
umowa o pracę
produkcja

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

dla swojego klienta, znanej firmy rodzinnej z tradycjami, poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kuźnica Czeszycka (k. Milicza)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 3000 do 3500 zł/netto ( w zależności od doświadczenia)
  • praca w systemie zmianowym
  • pełne wdrożenie w pierwszych dniach pracy

Zadania:

  •  praca przy produkcji pieczywa
  •  obsługa maszyn i urządzeń
  •  ocena jakości gotowych produktów
  •  przygotowanie do wysyłki

Wymagania:

  •  książeczka sanepidu
  •  mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji w firmie spożywczej
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  •  motywacja i chęć do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.