Pracownik do zbioru malin

Kessel (Holandia/Niderlandy)
praca za granicą
inne

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

Poszukuje osób do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK DO ZBIORU MALIN

Miejsce pracy: Holandia, Kessel

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Zbieranie malin w tunelach i daszkach
  • Pielęgnacja krzewów (przycinanie, przypinanie)
  • Sortowanie, pakowanie malin oraz przygotowywanie ich do wysyłki

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie przy zbiorach
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Motywacja i chęci do pracy
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Warunki oferty:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia na warunkach holenderskich
  • Wynagrodzenie godzinowe 10,24€ brutto + dodatki
  • Praca od poniedziałku do soboty (Przeciętnie 7-16, w ciepłe dni praca może zaczynać się od 6)
  • Praca od czerwca do października 2021r.
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy zapewnione przez pracodawcę (płatne 87€/tydzień)
  • Ubezpieczenie zdrowotne (płatne 118€/miesiąc)
  • Dojazd do miejsca pracy zapewniony przez pracodawcę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.