Praca dla studentów / uczniów na okres wakacji - Sprzedawca

Niemcy (Niemcy)
praca za granicą
sprzedaż

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

Poszukuje osób do pracy na stanowisku:

PRACA DLA STUDENTÓW/UCZNIÓW NA OKRES WAKACJI - SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Drezna/Lipska

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z polską agencją
  • Praca w systemie I zmianowym
  • Wynagrodzenie: 11,00€ brutto/ h + premia uznaniowa uzależniona od sprzedaży
  • Możliwość nadgodzin
  • Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie (opłacane przez pracodawcę)
  • Częściowy zwrot kosztów dojazdów i zjazdów
  • Badania lekarskie i szkolenie BHP zapewnione przed wyjazdem

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Obsługa klienta – sprzedaż owoców, warzyw
  • pomoc przy rozładunku towaru oraz ułożenie na straganie
  • przygotowanie i dbanie o stanowisko pracy
  • obsługa wagi
  • utrzymanie dobrej relacji z klientem

Nasze oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym (B1)
  • Mile widziana książeczka Sanepid
  • Dyspozycyjność na min. 3 m-ce
  • Dobra organizacja pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Klikając przycisk „Aplikuj” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą na ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym.

Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.

Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.