Praca dla studentów na drukarni (работа для студента)

Wrocław (Polska)
umowa zlecenia
produkcja

Opis

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

Poszukuje osób do wykonywania czynności na stanowisku:

PRACOWNIK DRUKARNI

Miejsce pracy: Wrocław (okolice Marino)

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Proste prace produkcyjne
  • Składanie gazet
  • Pakowanie materiałów kolportażowych
  • Przygotowywanie materiałów do wysyłki, kontrola jakości gotowych produktów

Nasze oczekiwania:

  • Zdolności manualne
  • Motywacja i chęć do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  •  Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, dokładność, zaangażowanie w powierzone zadania

Warunki oferty:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie do końca listopada (sezonowe wsparcie drukarni)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie: 19,00 zł brutto/ h
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy
  •  Pracę w przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.