Pomocnik operatora maszyn stolarskich

Kępno (Polska)
umowa o pracę tymczasową
produkcja

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

dla swojego klienta, firmy z branży meblowej, poszukuje osób do pracy na stanowisku:

POMOCNIK OPERATORA MASZYN STOLARSKICH

Miejsce pracy: Kępno

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 3500 brutto/mc, po 3 miesiącach 4300 zł brutto/mc
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie II-zmianowym: 6-14, 14-22
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • pełne wdrożenie w pierwszych dniach w pracy
  • partnerską i przyjazną atmosferę w pracy
  • niezbędną odzież ochronną
  • możliwość rozwoju i nawiązaniu dłuższej współpracy

Zadania:

  • obsługa maszyn stolarskich (cięcie, frezowanie, wiercenie, oklejanie, itp.)
  • praca przy produkcji materiałów meblarskich

Wymagania:

  • gotowość do pracy fizycznej
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • dokładność, dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn stolarskich

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.