Płatny staż w dziale Logistyki

Mikołów (Polska)
umowa zlecenia
magazynowanie i dystrybucja

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

W związku z rozwojem firmy Naszego klienta zapraszamy studentów, przyszłych inżynierów, na

PŁATNY STAŻ W DZIALE LOGISTYKI

Lokalizacja: Mikołów

Oferujemy:

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie przez okres min. 6 miesięcy
  • Elastyczny grafik umożliwiający pogodzenie pracy z zajęciami na uczelni
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Rozwój nowych kompetencji kluczowych z punktu widzenia zmieniającego się rynku pracy

Twoje zadania:

  • Obsługa zamówień do dostawców wewnątrz grupy
  • Tworzenie raportów i zestawień logistycznych i magazynowych na bazie dostępnych źródeł danych
  • Wsparcie w bieżących pracach magazynu

Nasze oczekiwania:

  • Student (-tka) studiów wyższych z dyspozycyjnością do pracy min. 35h / tydzień
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • Chęć do nauki i poszerzania swoich kompetencji
  • Dokładność, sumienność, zorganizowanie
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Św. Mikołaja 59/60 lok.1-4, 50-127 Wrocław Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.