Piekarz Niemcy

Niemcy (Niemcy)
rekrutacja stała

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

Poszukuje osób do pracy na stanowisku:

PIEKARZ

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Drezna

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Wypiekanie pieczywa zgodnie z procedurami
  • Dbanie o jakość i świeżość wypiekanych produktów
  • Prowadzenie linii produkcyjnej bułek
  • Przestrzeganie standardów higieny

Nasze oczekiwania:

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znajomość j. niemieckiego (mile widziana)
  • Książeczka sanepidowska
  • Dyspozycyjność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Warunki oferty:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z polską agencją
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
  • Wynagrodzenie: 11,00€ brutto/ h + premia uznaniowa
  • Możliwość nadgodzin
  • Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie (opłacane przez pracodawcę)
  • Częściowy zwrot kosztów dojazdów i zjazdów
  • Badania lekarskie i szkolenie BHP zapewnione przed wyjazdem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.