Operator produkcji / pracownik produkcji (prefabrykaty betonowe)

Nasielsk (Polska)
umowa o pracę
produkcja

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

dla swojego klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku:

OPERATOR PRODUKCJI (PREFABRYKATY BETONOWE)

Miejsce pracy: Nasielsk

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie 25 - 30 zł brutto/h w zależności od umiejętności i doświadczenia
  • praca w systemie 2-zmianowym
  • pełne wdrożenie w pierwszych dniach w pracy

Zadania:

  • obsługa wibroprasy orz węzła betoniarskiego
  • bieżąca kontrola produkowanych wyrobów pod względem wymiarów
  • realizowanie produkcji zgodnie z planem oraz założonymi normami wydajności i jakości
  • sprawowanie nadzoru nad poprawnością procesu technologicznego, kontrola używanych surowców, składów mieszanek oraz sposobu przestrzegania procedur
  • nadzór nad wydajnością maszyn
  • dbanie o czystość na linii produkcyjnej

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane techniczne
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy przy produkcji betonu towarowego
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji elementów prefabrykowanych
  • umiejętność obsługi maszyn
  • wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn będzie dodatkowym atutem
  • zaangażowanie, sumienność, rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.