Operator maszyn pakujących

Łańcut (Polska)
umowa o pracę
produkcja

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

Poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

OPERATOR MASZYN PAKUJĄCYCH

Miejsce pracy: Łańcut

Twoje zadania:

  • obsługa pionowych maszyn pakujących
  • obsługa naważarek wielogłowicowych
  • obsługa urządzeń dodatkowych typu skaner x-ray , metal detektor, waga dynamiczna
  • monitorowanie stanu technicznego maszyn pakujących oraz usuwanie drobnych awarii i usterek
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu pakowania
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości pakowanych towarów
  • terminowe realizowanie zaplanowanych zadań
  • przestrzeganie norm jakościowych i wydajnościowych
  • raportowanie wykonanych zadań
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Nasze oczekiwania:

  • znajomość systemów BŻ (ISO 22000, BRC,itp)
  • znajomość obsługi pionowych maszyn pakujących i naważarek wielogłowicowych
  • znajomość obsługi urządzeń dodatkowych typu skaner x-rey , metal detektor, waga dynamiczna
  • znajomość obsługi systemu MES lub innego oprogramowania produkcyjnego
  • gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym
  • umiejętność pracy zespołowej
  • mile widziana książeczka sanepidowska
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Warunki oferty:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilna praca w prężnie rozwijającej się firmie, silnie ugruntowanej na rynku polskim i o międzynarodowym zasięgu
  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • praca w systemie 2 zmianowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.