Magazynier/Operator transportu wewnętrznego

Mikołów (Polska)
umowa o pracę

ABALONE POLAND - Agencja Pośrednictwa Pracy  - NR CERTYFIKATU 24376

dla Naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

OPERATOR TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO

Miejsce pracy: Mikołów

Warunki oferty:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym
  • Wynagrodzenie: 3000zł brutto, po 3 m-ach 3200 zł brutto
  • Premia miesięczna w wysokości 300zł - 600 zł brutto

Zadania:

  • Rozdzielanie materiałów na odpowiednie obszary produkcji
  • Odbiór wyrobów gotowych z produkcji
  • Załadunek i rozładunek
  • race magazynowe

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego IIWJO (UDT)
  • Dobra organizacja pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Klikając przycisk „Aplikuj” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą na ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym.

Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.

Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.