Magazynier/Operator transportu wewnętrznego

umowa o pracę

ABALONE POLAND - Agencja Pośrednictwa Pracy  - NR CERTYFIKATU 24376

dla Naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

OPERATOR TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO

Miejsce pracy: Mikołów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość dołączenia do stałego zespołu
  • Wynagrodzenie miesięczne w kwocie 3000zł brutto, po 3 m-ach 3200zł brutto
  • Premię miesięczną w wysokości 300zł - 600zł brutto (wypłacana już od 2 miesiąca pracy)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym

Twoje zadania:

  • Zaopatrywanie działu produkcji w niezbędne materiały
  • Odbieranie wyrobów gotowych z działu produkcji
  • Załadunek i rozładunek
  • Prace magazynowe
  • Obsługa wózka widłowego

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego IIWJO (mile widziane UDT)
  • Motywacja do pracy
  • Gotowość do pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Klikając przycisk „Aplikuj” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą na ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym.

Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.

Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.