Magazynier / Specjalista ds. załadunku

Dąbrowa Górnicza (Polska)
umowa o pracę
magazynowanie i dystrybucja

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

Poszukuje osób do pracy na stanowisku:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę (1 umowa okres próbny 3 m-ce, kolejna na czas nieokreślony)
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Premia uznaniowa i frekwencyjna po okresie próbnym do 500zł brutto (po 3 m-ach)
  • Karta przedpłacona Lunch - 190zł miesięcznie (po miesiącu pracy)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet świadczeń socjalnych (IKE, wczasy pod gruszą, pakiet kultura i rozrywka)

Twoje zadania:

  • Prace przeładunkowe przy odbiorze i sprzedaży wyrobów hutniczych
  • Przygotowywanie materiałów do wysyłki
  • Kontrola ilości i jakości (wizualna) materiału oraz wyrobów gotowych
  • Pakowanie wyrobów gotowych zgodnie z zamówieniem
  • Obsługa urządzeń transportu bliskiego ( suwnic)
  • Prace porządkowe i zastępcze

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
  • Mile widziane uprawnienia na suwnice z poziomu roboczego
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.