Magazynier

Wrocław (Polska)
umowa zlecenia
magazynowanie i dystrybucja

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

dla swojego klienta – nowo otwartej firmy kurierskiej, poszukuje osób do wykonywania czynności:

PRACE MAGAZYNOWE

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 21 zł brutto/h
  • premia do 500 zł brutto/mc
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • pełne wdrożenie w pierwszych dniach w pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • brak pracy w godzinach nocnych
  • możliwość renegocjacji warunków umowy i nawiązania dłuższej współpracy
  • niezbędną odzież ochronną

Zadania:

  • przyjmowanie dostaw na magazyn (paczki do 20 kg)
  • praca ze skanerem
  • kompletowanie zamówień i przygotowanie ich do wysyłki
  • proste prace magazynowe, obsługa wózka „paleciaka”
  • dbanie o zachowanie jak najkrótszych terminów i najwyższej jakości dostaw
  • utrzymanie porządku na magazynie

Wymagania:

  • umiejętność obsługi urządzeń elektronicznych
  • dobra kondycja fizyczna
  • dokładność, dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.