Magazynier

Warszawa (Polska)
umowa o pracę
magazynowanie i dystrybucja

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

Poszukuje osób do pracy na stanowisku:

MAGAZYNIER – KOMPLETACJA ZAMÓWIEŃ

Miejsce pracy: Warszawa, Białołęka

Główne zadania na tym stanowisku:

• Kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem

• Przygotowywanie zamówienia do wysyłki

• Przyjmowanie towarów

• Pakowanie paczek i wydawanie kurierom

• Rozmieszczanie towarów na magazynie

Nasze oczekiwania:

• Doświadczenie na stanowisku magazyniera

• Motywacja do pracy

• Umiejętność logicznego myślenia

• Dobra organizacja pracy

• Umiejętność pracy w zespole

Warunki oferty:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę

• Praca od poniedziałku do piątku

• Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności 4500–5500zł brutto

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.