HELPDESK Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM - PRACA ZDALNA

rekrutacja tymczasowa

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego zajmującą się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska techniczne i związane z nowymi technologiami. Dzielimy się z klientami fachową wiedzą o rynku pracy. Działamy na rynku polskim i europejskim.

Jako Abalone Poland – Agencja Pracy Tymczasowej o nr certyfikatu 24376 zapraszamy Cię do wzięcia udziału w rekrutacji do naszego klienta:

Poszukujemy kandydatów do zespołu obsługi klienta.

Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.

 Praca jest w 100% zdalna.

Wdrożenie odbywa się w Stuttgarcie w Niemczech.

Zadania:

• Przyjazna, pełna pasji i zorientowana na rozwiązania komunikacja z klientami

• Współpraca z zespołem obsługi klienta w atmosferze wzajemnego wsparcia i kreatywności

• Rozwój marki na podstawie codziennych informacji zwrotnych od użytkowników portalu

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

• Doświadczenie w obsłudze klienta online i umiejętność szybkiego uczenia się

• Rozwiązywanie problemów i chęć podejmowania niezależnych decyzji

• Sumienna i precyzyjna praca

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne

• Znajomość języka angielskiego będzie plusem

• Zdolność promowania ukochanej mody, jako integralnej części codziennego życia!

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Możliwość pracy z każdego miejsca w Polsce w ramach pracy 100% zdalnej

• Umowę o pracę tymczasową w ramach pełnego etatu

• Pracę w europejskim teamie

• Okazję do wykorzystania w praktyce twoich umiejętności językowych