Grafik DTP / KREATYWNY

Rzeszów
umowa o pracę
reklama i marketing

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

dla swojego klienta poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

GRAFIK DTP/ KREATYWNY

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa

 Główne zadania na tym stanowisku:

  • tworzenie projektów graficznych oraz koncepcji wizualnych związanych z kompleksową kreacją wizerunku marki
  • przygotowywanie plików produkcyjnych i materiałów do druku
  • współpraca z działem marketingu i obsługi klienta

Wymagania:

  • praktyczna znajomość zasad DTP ( min. 2 lata doświadczenia)
  • zaawansowana obsługa programów: Adobe Ilustrator, InDesign, Photoshop, Acrobat
  • znajomość zasad składu i technik drukarskich
  • pasja w tworzeniu wizerunku marek
  • świadomość panujących trendów w projektowaniu graficznym
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, min. 5000 zł. netto
  • możliwość pracy hybrydowej
  • rozwojową pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu , której logo większość z nas kojarzy
  • pracę w zgranym teamie, który chętnie podczas przerwy wypija aromatyczną kawę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.