Główna Księgowy / Główny Księgowy

Cieszyn (Polska)
umowa o pracę
finanse i księgowość

ABALONE POLAND - Agencja Rekrutacyjna - NR CERTYFIKATU 24376

dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje osoby na stanowisko:

GŁÓWNY KSIĘGOWY / GŁÓWNA KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Cieszyn

 Główne zadania na tym stanowisku:

  • nadzór nad prowadzeniem ewidencji księgowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • monitorowanie wszystkich księgowo-podatkowych aspektów działalności firmy oraz wsparcie w zakresie rozwiązań podatkowych
  • sporządzanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych, w tym skonsolidowanego sprawozdania finansowego (według polskich przepisów rachunkowych)
  • nadzór nad terminowością i prawidłowością rozliczeń podatkowych
  • zarządzane kilkunastoosobowym zespołem
  • bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Finansowym
  • współpraca z audytorami i innymi instytucjami zewnętrznymi (w tym m.in. GUS, NBP)
  • współtworzenie wewnętrznych procedur i standardów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (Ekonomia, Finanse i Rachunkowość)
  • min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • praktyczna wiedza z zakresu Ustawy o Rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • doświadczenie w rozliczaniu produkcji i rozliczaniu kosztów
  • kreatywność, umiejętność samodzielnego identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz wyszukiwania optymalnych rozwiązań
  • odpowiedzialność, sumienność, pracowitość, determinacja
  • umiejętność pracy w zespole i wysoka komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • znajomość systemów klasy ERP (znajomość systemu IFS będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji
  • atrakcyjne premie roczne
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
  • dbałość o work-life balance
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji podczas szkoleń
  • wspierające i profesjonalne środowisko pracy
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.