Główna Księgowy / Główny Księgowy

Siechnice (Polska)
umowa o pracę
finanse i księgowość

ABALONE POLAND - Agencja Rekrutacyjna - NR CERTYFIKATU 24376

dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

GŁÓWNA KSIĘGOWA / GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Siechnice

 Główne zadania na tym stanowisku:

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie zgodnie z przepisami o rachunkowości
  • prowadzenie i nadzór nad pełną księgowością firmy
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem podległych pracowników
  • koordynacja procesów księgowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych ( VAT, CIT )
  • bieżąca sprawozdawczość finansowa dla GUS, NBP, PFRON
  • odpowiedzialność za stan i prowadzenie dokumentacji księgowej
  • opracowywanie procedur niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania działu finansowo-księgowego
  • sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Finanse i Rachunkowość)
  • min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1
  • biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • mile widziana znajomość programu COMARCH ERP XL
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości, przepisów prawa bilansowego, podatkowego, cywilnego
  • mile widziana znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości
  • umiejętności analityczne, planistyczne i sprawozdawcze
  • samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • doświadczenie w dużej firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z kapitałem zagranicznym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • dodatek transportowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.