Brand Manager

Rzeszów
umowa o pracę
reklama i marketing

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

dla swojego klienta poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

BRAND MANAGER

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa

 Główne zadania na tym stanowisku:

  • zarządzanie podległą marką/ grupą produktową
  • analiza kluczowych wskaźników biznesowych w celu zwiększenia wolumenu sprzedaży i marży
  • nadzór nad badaniami i analizą otoczenia rynkowego w celu stworzenia rekomendacji działań dla portfolio marki/grupy produktowej
  • inicjowanie i wdrażanie zmian w portfolio asortymentowym
  • identyfikacja nowych szans rynkowych
  • współpraca z innymi Działami Organizacji w zakresie realizacji strategii
  • zarządzanie budżetem - planowanie, kontrola, optymalizacja
  • nadzór nad dokumentacją projektową

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Junior Brand Managera w branży FMCG
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość i umiejętność praktycznego wykorzystania zagadnień z e-marketingu
  • znajomość narzędzi marketingowych
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • umiejętność strategicznego myślenia i długookresowego planowania
  • b. dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • forma zatrudnienia dostosowana do potrzeb kandydata
  • wynagrodzenie powyżej średniej rynkowej podkarpacia
  • duża samodzielność, decyzyjność i realny wpływ na wynik spółki
  • niekorporacyjna atmosfera

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.